Kariéra ve společnosti ENRAN STEEL

Kariéra ve společnosti ENRAN STEEL

Chtěli byste pracovat v dobře zavedené společnosti, která zajišťuje svářečské práce? Pak pro vás může být správnou volbou společnost Enran Steel!

Společnost ENRAN STEEL nabízí individuální pracovní příležitosti a atraktivní zaměstnanecké výhody. Vždy zaměstnáváme nadšené, talentované a vysoce kvalifikované pracovníky, kteří mají zájem o osobní rozvoj a chtějí se aktivně podílet na budoucím úspěchu společnosti ENRAN STEEL.

Přidejte se k týmu našich svářečů, který se skladá z vysoce kvalifikovaných odborníků. Odborné znalosti a zkušenosti v oboru svařování různé úrovně obtížnosti umožňují našim zaměstnancům efektivně a bezpečně vykonávat svou práci. Bez žádných problémů zvládnete z různými svařovacími úlohami, ať už při svařování kovových konstrukcí, systémů vytápění a jiných kovových prvků, včetně svařování v těžko přístupných místech.

Společnost ENRAN STEEL nabízí školení na moderním vysoce kvalitním zařízení, což Vám umožní získat nové dovednosti a stát se odborníkem ve své profesi. 

Naše společnost vynakládá veškeré úsilí k optimalizaci pracovního procesu a jeho zefektivnění. Naši lidé jsou klíčovou složkou našeho úspěchu. Na efektivitě práce a profesionalitě našich zaměstnanců záleží náš úspěch, takže snažíme se motivovat naše zaměstnance různými způsoby, s důrazem na vytvoření komplexní sady benefitů pro všechny členy našeho týmu. Zaměřujeme se na optimalizaci pracovního procesu, aby svařovací výroba našich zákazníků mohla být efektivnější.

Jsme zaměřený na efektivitu, funkčnost a uživatelskou přívětivost, přes vysokou úroveň využití moderních technologií a zdokonalení našeho systému řízení jakosti. Náš styl řízení je otevřený a vychází ze zapojení zaměstnanců. Dialog s našimi zaměstnanci v oblasti kvality vedeme na zásadách delegace, motivace a konzistence řízení.

Také vedeme s našimi zaměstnanci otevřený dialog ohledně jejich požadavků a očekávání. Tyto cenné informace systematicky shromažďujeme a zpracováváme, abychom zajistili neustále zlepšování pracovních a platebních podmínek našich zaměstnanců, jejich spokojenosti.

Prostřednictvím cíleného rozvoje osobních a profesních dovedností jednotlivých zaměstnanců vychováváme kreativní zaměstnance se silným povědomím o kvalitě, kteří aktivně prosazují a rozvíjí firemní kulturu orientovanou na kvalitu. Vybudovali jsme pracovní prostředí, kde mohou členy našeho týmu rozvíjet se a růst profesní. Nabízíme školení, programy pro individuální rozvoj, mentoring, náročné úkoly určené ke zlepšení dovedností a příležitosti k růstu.

Vyberte si vhodnou volnou pozici z níže úvedeného seznamu nabídek práce a zašlete nám svůj strukturovaný životopis. Pokud splňujete požadavky, přizveme Vás k výběrovému řízení.

 

O společnosti

Jedním ze směrů společnosti Enran Steel s.r.o. je poskytovat služby svařování různých typů kovů jakékoliv složitosti.

Naše firma má k dispozici moderní vysoce kvalitní zařízení, zaručujeme vysokou kvalitu svařování. 

ENRAN STEEL s.r.o.

Na Plzeňce 1235/2
Praha 5 - Smíchov, 150 00
+420 728 446 818

Kariéra

Chtěli byste pracovat v dobře zavedené společnosti?

  • Individuální pracovní příležitosti
  • Atraktivní zaměstnanecké výhody
  • Profesní vývoj а růst