Svařování potrubí - to je zodpovědný proces

Svařování potrubí - to je zodpovědný proces

Aby zajištit bezproblémové dodávky teplé a studené vody pro domácnosti je třeba provádět kvalitní svařování potrubí. Svařování spojení potrubí by měl provádět pouze kvalifikovaný personál. Vždyť při přetržení spoje může být ponechány bez vody celý dům nebo dokonce i čtvrť. Kvalita svaru potrubí se kontroluje ultrazvukem nebo průsvitem. Nabízíme Vám využit naše služby pro montáž a svařování topenářského potrubí. Máme dlouholeté zkušeností v této oblasti.

Potřebujete svařování potrubí? Zavolejte nám!

Podívejme se na etapy pokládky potrubí:

Přípravná fáze. Se koordinují všechny potřebné aspekty před prací. Se vybírá místo pokládky na základě technického úkolu. Se zvolí typ montáže - nadzemní, podzemní. Se provádí příprava staveniště.

Organizační fáze. Tento krok je důležitý, protože na organizaci závisí kvalita a termíny vykonáváných termínů. Se zvolí vykonavatel, jemu je poskytnouta všechne doprovodné dokumentace projektu. Se realizují dodávky materiálu a zařízení potřebných pro práci.

Pracovní fáze. Je srdcem projektu, vykonavatel vykonavá stavební a montážní práce. Svářeči se zabývají svařováním spojení, zámečníci zabývají se přípravou terénu pro svařování.

Přechodná fáze odevzdání. Právě během této fáze je nutné odhalovat všechny chyby spojené s kvalitou spojů. Kontrolu spojů provádí speciálně školená osoba s zařízením. Po auditu se vypracován akt o vady. Dále je vykonavatel povinen odstranit všechny chyby svěpomoci v co nejkratším čase.

Závěrečná fáze. Bezprostředně odevzdání objektu zákazníkovi a uvedení do provozu nového potrubí.

Cena svařování topenářského potrubí je stanovena individuálně.

O společnosti

Jedním ze směrů společnosti Enran Steel s.r.o. je poskytovat služby svařování různých typů kovů jakékoliv složitosti.

Naše firma má k dispozici moderní vysoce kvalitní zařízení, zaručujeme vysokou kvalitu svařování. 

ENRAN STEEL s.r.o.

Na Plzeňce 1235/2
Praha 5 - Smíchov, 150 00
+420 728 446 818

Kariéra

Chtěli byste pracovat v dobře zavedené společnosti?

  • Individuální pracovní příležitosti
  • Atraktivní zaměstnanecké výhody
  • Profesní vývoj а růst