Montáž kovových konstrukcí střechy

Montáž kovových konstrukcí střechy

Na tom, jak dobře navržená a kvalitní postavená střecha závisí do značné míry funkčnost a bezpečnost celé konstrukce. Pokrývačské práce je jednou z nejvyhledávanějších služeb společnosti. Naši specialisté se úspěšně vypořádají s odbornou montáží výrobku.

Kovové krokvové konstrukce

Jedním z klíčových prvků jakékoliv stavby je krokvový systém. Krokve jsou střešní skelet, na jejž padá celá zátěž. Až do nedávné doby krokve byly vyrobeny ze dřeva, ale nyní se situace prošla významnými změnami.

K dnešnímu dni nejpopulárnější mezi zákazníky jsou kovové  střechy, kde jako krokve se používájí pevné vazníky z kovu. V první řadě je to způsobeno zvláštními technickými a exploatačními vlastnostmi kovových slitin: spolehlivostí, odolností vůči ohni, dlouhou životností. Jako hlavní materiál, použitý pro vytvoření rámu, používají kov, a pro střešní krytiny mohou být použity pozinkované nebo lakované profilované plechy, sendvičový panel, asfaltový šindel nebo kameninové krytiny a další.

Kovové konstrukce střechy plní důležitou funkci, takže špatně zvolený typ konstrukce, chybná kalkulace při zpracování projektové dokumentace, případně špatná kvalita stavebních prací, mohou způsobit nepříjemné účinky, jako deformaci zastřešení nebo dokonce zhroucení střechy. To by mělo vzít v úvahu při výběru firmy smluvního partnera, kterým svěříte řešení tohoto účelu. Dávejte přednost opravdovým profesionálům, kteří mají dostatek zkušeností a zaručují dobrý výsledek.

Máte-li zájem o kompletní výpočet nákladů kovových konstrukcí střechy pak se obraťte na naše odborníky na telefonní číslo: +420 123 456 789

O společnosti

Jedním ze směrů společnosti Enran Steel s.r.o. je poskytovat služby svařování různých typů kovů jakékoliv složitosti.

Naše firma má k dispozici moderní vysoce kvalitní zařízení, zaručujeme vysokou kvalitu svařování. 

ENRAN STEEL s.r.o.

Na Plzeňce 1235/2
Praha 5 - Smíchov, 150 00
+420 728 446 818

Kariéra

Chtěli byste pracovat v dobře zavedené společnosti?

  • Individuální pracovní příležitosti
  • Atraktivní zaměstnanecké výhody
  • Profesní vývoj а růst