Demontáž potrubí

Demontáž potrubí

Snad nejvíce komplikovaný proces je demontáž magistrálního potrubí. Práce se provádí pomocí plynového nebo plazmového řezání kovu. Řez by měl být hladký a přesný, protože demontováné sekce potrubí podléhají re-instalaci. Pracovně náročná na stupně obtížnosti je demontáž podzemního potrubí. Je nutné nejprve vykopat příkop po celé délce trasy, učinit podkopání v místech řezu, demontovat sekci z příkopu.

Příkop se provádí aby dělník by mohl dostat se na požadovanou sekci potrubí a provést řez. Je důležité si uvědomit, aby potrubí nebylo v mechanickém namáhání. Naše zkušenosti s demontáží potrubí jsou poměrně velké, jsme pracovali s potrubí různých průměrů. Malý průměr se používá v topných systémech bytů, rodinných domů, kanceláří a tak dále. Tam, kde není potřeba ve velkým průtoku vody. Největší průměry potrubí - magistrální. Právě oni poskytují přívod vody.

Proces demontáže potrubí není tak jednoduchý, jak se zdá. Při demontáži vzduchového potrubí by měli být zapojené stavební stroje - autoplošina a jeřáb. Náš specialista se zvedá pomocí závěsné plošiny až do míst řezu a provádí práce, potom jeřáb spouští na bezpečné místo. Je důležité dodržovat bezpečnostních norem při práci ve výškách. Na začátku demontáže potrubí se odstraní oteplovácí vrstva, a teprve pak dochází k řezu.

Nabízíme také služby pro demontáž kovových nádrží a sudů. Pokud je nutné jich opětovné montovat do jiného místa, pak přesné seřízneme opěrné nohy. Často objednávají seříznutí nádrží po částech - pro recyklaci šrotu.

Cena demontáže potrubí v každém případě se stanoví individuálně. Zavolejte a objednajte naše služby!

O společnosti

Jedním ze směrů společnosti Enran Steel s.r.o. je poskytovat služby svařování různých typů kovů jakékoliv složitosti.

Naše firma má k dispozici moderní vysoce kvalitní zařízení, zaručujeme vysokou kvalitu svařování. 

ENRAN STEEL s.r.o.

Na Plzeňce 1235/2
Praha 5 - Smíchov, 150 00
+420 728 446 818

Kariéra

Chtěli byste pracovat v dobře zavedené společnosti?

  • Individuální pracovní příležitosti
  • Atraktivní zaměstnanecké výhody
  • Profesní vývoj а růst